Metamorfoza… sypialnio-salonu . Remont w 48h. Pościel PURE (szałwiowa zieleń) i koc granatowy.

Metamorfoza… sypialnio-salonu . Remont w 48h. Pościel PURE (szałwiowa zieleń) i koc granatowy.

Kolejny raz Tomasz Pągowski skorzystał z naszych produktów, żeby podołać trudnym wyzwaniom, które zawsze się kryją w metamorfozach.

To był „urodzinowy” odcinek Tomka, i z tej okazji nawet pojawił się tort podczas realizacji metamorfozy :) Świętowanie świętowaniem, ale ekipa programu miała bardzo dużo roboty.

Pokój na ostatniej kondygnacji szeregowca, z dużym potencjałem. Enklawa młodej dziewczyny z dużym apetytem na życie… Póki co jednak, poza kilkoma akcentami młodzieńczych pasji, robi głównie za skład przedmiotów, których świetność dawno przeminęła… Całe szczęście, że gęstwina kwiatów wszelakich (a i owszem – zadbanych) robi pewien klimat…”

Ekipa Tomka podjęła się stworzenia nowe klimatu w tym pomieszczeniu, który będzie odzwierciedlał żywioł właścicielki. Postanowili to pomieszczenie podzielić na przenikające się dwie strefy sypialniano-garderobianej i towarzysko-wypoczynkowej.

Obie z nich charakteryzują się inną kolorystyką. W sypialni postawiono m.in. na odcienie zieleni np. pościel z bawełny w odcieniu szałwiowej zieleni z poszewkami grantowymi. Jako dodatek dekoracyjny, ale także praktyczny, dodano wełniany koc RURU w kolorze przygaszonego granatu.

Jeżeli również szykujesz metamorfozę swojej sypialni zapraszamy do naszego sklepu HOP DESIGN, na którym znajdziesz szeroki wybór bawełnianej pościeli m.in. pościel biała, pościel szara, pościel granatowa, pościel błękitna, pościel zielona, pościel pudrowy róż.

W naszym sklepie zakupisz także ciepłe wełniane koce, mięsisie bawełniane ręczniki.

Możesz także skorzystać z naszego konfiguratora i samemu stworzyć swój zestaw pościeli wybierając spośród wymiarów: pościel 135x200cm, pościel 140x200cm, pościel 150x200cm, pościel 160x200cm, pościel 200x200cm, pościel 220x200cm oraz poszewki 40x40cm, 50x60cm, 50x80cm, 70x80cm, 80x80cm.

MIX & MATCH – złóż swój zestaw pościeli

No Comments

Post a Comment