Pościel TERRAZZO w najnowszej sesji foto

Pościel TERRAZZO w najnowszej sesji foto

TERRAZZO (w Polsce znane także jako LASTRIKO bądź LASTRYKO) to jeden z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich w mediach społecznościowych. Nasza pościel Terrazzo została użyta do oryginalnej sesji zdjęciowej wykonanej przez Tomasza Tomaszewskiego.

Kolorowy wzór pojawia się nie tylko na pościeli, ale także na ścianie, grafice w ramce i na lampie stołowej.

Z tej aranżacji powstała niezwykle efektowna sypialnia.

Jak Wam się podoba taki efekt? Kto z Was zdecydowałby się na takie wnętrze w swoim domu?

Standardowo Terrazzo jest używane jako twardy materiał na podłogi, schody, blaty kuchenne, na ściany. Pochodzi z Włoch, jak zresztą wskzuje na to nazwa :) We Francji na ten wzór również mówi się Terrazzo, tyle że z francuskim akcentem na ostanią sylabę i z tego co zdążyliśmy się zorientować to w międzyanrodowym obiegu występuje właśnie pod tą nazwą. Polska jest wyjątkiem, bo w czasach PRL dla tego sztucznego kamienia użyto nazwy lastryko.

My postanowiliśmy wyjąć wzór terrazzo ze swojego naturalnego, kamiennego środowiska i przełożyć go na miękki materiał jakim jest pościel.

Pościel Terrazzo należy do kolekcji graficznej pościeli w ofercie HOP DESIGN, która łączy w sobie najlepszy design, odpowiedzialną produkcję i niewiarygodnie miękki materiał.

To najlepszy wybór dla osoby, która lubi czuć się oryginalnie.

Aby stworzyć niepowtarzalne wzory, współpracujemy z topowymi grafikami, którzy miesiącami dopieszczają swoje projekty.

Zadbaliśmy o tkaninę, która nada Ci nowy wymiar komfortu. Korzystamy z bawełny 100% o delikatnym satynowym splocie, co sprawia że Twoja pościel jest miękka i zwiewna, dzięki czemu Twój sen będzie lekki i niezwykle przyjemny.

Taki produkt zasługuje na godne podanie. Dlatego zaprojektowaliśmy mu elegancki satynowy worek, który wykorzystasz w przyszłości na różne sposoby np. do przechowywania bielizny i innych cennych drobiazgów.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.