HOP Design | O NAS
1107
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1107,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.4, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,menu-animation-underline,popup-menu-fade,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

JESTEŚMY HOP DESIGN

Zawsze marzyliśmy o tym by otaczać się produktami trwałymi, z naturalnych materiałów, tworzonymi z dbałością o środowisko naturalne.

 

Wierzymy w siłę dobrego designu i stawiamy na polską jakość i polską solidną produkcję. Łączymy w sobie siłę nowoczesnego projektowania i precyzyjne wykonanie najczęściej ręczne, przez polskich rzemieślników.

 

Każdy egzemplarz produkujemy lokalnie z dbałością o wszystkie detale. To nam pozwala doglądać jakości wykonania.

A wszytko po to aby sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów i ich wrażeniu w pierwszym kontakcie oraz z codziennego użytkowania.

TWÓRCY

To my założyliśmy markę HOP DESIGN w 2014 roku: Konrad Hulak i Kinga Chmielarz-Hulak. Choć nie od razu nazywaliśmy się HOP DESIGN. To przyszło trochę później.

 

Za część kreatywną odpowiada Kinga, absolwentka Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie. Konrad z kolei zajmuje się częścią biznesową i marketingiem. Prywatnie jesteśmy małżeństwem.

 

Możesz nas śledzić na Instagramie:
  @kinga_hop

 @konrad_hop

 

W naszym zespole mamy fantastycznych ludzi, dzięki którym możemy Wam oferować najlepsze co mamy.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

2015 – Mut Have: Lampy TOTEM
2015 – Make Me: Lampa Latarnia
2016 – Must Have: Pościel PURE
2016 – Rekomendacja Dobry Wzór: Pościel PURE
04/2016 – Produkt Miesiąca magazynu ICON: Lampa Latarnia
2017 -Musta Have: Koce RURU