Szałwiowa Zieleń we wnętrzach. Inspiracje

Szałwiowa Zieleń we wnętrzach. Inspiracje

Kolor szałwiowej zieleni to naszym zdaniem wschodząca gwiazda trendów wnętrzarstwa. Może to on będzie następca hitowego brudnego różu. Swoją drogą, oba kolory cudownie się ze sobą uzupełniają. Zresztą zobaczcie to na tej aranżacji łóżka z pościelą HOP Design:

Taki zestaw można sobie zmiksować na sklepie fiufiu.com.

Szałwiowa zieleń to dobry pomysł na pomalowanie ścian. Jest stonowany, a jednocześnie tchnie wiele świeżości do wnętrza. Zobaczcie jak może wyglądać mieszkanie z takim kolorem na zdjęciach poniżej. Fajnie współgra z uniwersalnymi białymi i czarnymi dodatkami, a także z naturalnym drewnem.

 

(Source: via Pinterest/Italian Bark.)

(Source: via Pinterest/Domino.com)

 

(Source: connox.de)

A może lepiej zostawić ściany białe, a postawić na meble z frontami w kolorze szałwiowej zieleni? Takie fronty coraz łatwiej znaleźć nawet w popularnych sklepach z meblami np. kuchennymi, bo wielu producentów posiada w swoim asortymencie takie fronty do wyboru.

(source: domino.com)

A dla odważnych proponujemy szławiowe meble z szałwiową ścianą:

(source: decoracion.facilisimo.com)

 

(source: bloglovin.com)

Obecnie producenci dają olbrzymie możlwości indywidualizowania produktów. Np. producenci drzwi dostarczą Ci produkt w dowolnym kolorze, także szałwiowej zieleni. Pięknie się komponują ze ścianą w tym samym kolorze:

Restful green walls. By painting the door the same colour it continues and…

(source: Planete Deco)

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.